Gameon GOP28UHD144IPS
72
13.799 TL
Ekran Boyutu28.00"
Yenileme Hızı144 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük Std4K UHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI1
USB-CVar
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Gameon GOP28UHD144IPS Avantajları
  • 144 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • HDMI 2.1 desteği ile yüksek çözünürlük ve yenileme hızı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • USB-C bağlantısı ile tek kablo üzerinden görüntü ve güç aktarımı
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • 1 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 28 İnç
Ekran Boyutu (cm) 71.1 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 3840x2160 piksel
Çözünürlük Standardı 4K UHD
Yenileme Hızı 144 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 157 PPI
Piksel Aralığı 0.161 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 350 cd/m²
Tepki Süresi 0.5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Renk Derinliği 8 bit
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
NTSC (CIE 1931) Desteği Var
NTSC (CIE 1931) Kapsamı 84 %
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.1
HDMI Giriş Adedi 1
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Var
USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 15W
USB-C (Type-C) Adedi 1
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Var
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Adedi 2
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 637.4 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 373.4 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 238.9 mm
Ekran Genişliği 637.4 mm
Ekran Yüksekliği 373.4 mm
Ekran Derinliği 52.1 mm
Ekran Ağırlığı 4.3 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.2 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
Güç Tüketimi (Tipik) 55 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W