Gameon GOPS24180IPS
60
3.955 TL
Ekran Boyutu23.80"
Yenileme Hızı180 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdFHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI0
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Gameon GOPS24180IPS Avantajları
  • 23.8" kompakt ekran boyutu ile masaüstünde az yer kaplar
  • 180 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
Dezavantajları
  • 0 adet HDMI girişi ile yetersiz cihaz bağlantısı
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 23.8 İnç
Ekran Boyutu (cm) 60.5 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 piksel
Çözünürlük Standardı FHD
Yenileme Hızı 180 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 93 PPI
Piksel Aralığı 0.274 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 330 cd/m²
Tepki Süresi 0.5 ms
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 105 %
Diğer Ekran Özellikleri HDR Ready
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 415 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 169 mm
Ekran Genişliği 540 mm
Ekran Yüksekliği 322 mm
Ekran Derinliği 39 mm
Ekran Ağırlığı 2.55 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.85 kg
VESA Desteği Var
VESA Standardı 75x75 mm
GÜÇ
Güç Tüketimi (Tipik) 28.6 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W