LG UltraWide 34WR55QK-B
70
11.875 TL
Ekran Boyutu34.00"
Yenileme Hızı100 Hz
Panel TeknolojisiVA
Çözünürlük StdUWQHD
Panel TipiKavisli (Curved)
HDMI2
USB-CVar
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
LG UltraWide 34WR55QK-B Avantajları
  • 34" geniş ekran boyutu ile çoklu görev ve içerik üretimi için ideal
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • Kavisli ekran yapısı ile daha sürükleyici izleme deneyimi
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • USB-C bağlantısı ile tek kablo üzerinden görüntü ve güç aktarımı
Dezavantajları
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 34 İnç
Ekran Boyutu (cm) 86.4 cm
Ekran Teknolojisi VA
Ekran Çözünürlüğü 3440x1440 piksel
Çözünürlük Standardı UWQHD
Yenileme Hızı 100 Hz
Dual Mode Yok
Ekran En-Boy Oranı 21:9
Piksel Yoğunluğu 110 PPI
Piksel Aralığı 0.232 mm
Kontrast Oranı (Statik) 3000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Kavisli (Curved)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Var
USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD), USB-C PowerDelivery (PD) 65W, USB-C DisplayPort, USB-C 3.2 Gen 1
USB-C (Type-C) Adedi 1
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Var
USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
USB-A (Type-A) Adedi 2
USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Yok
DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 809 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 483.3 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 260 mm
Ekran Genişliği 809 mm
Ekran Yüksekliği 358.9 mm
Ekran Derinliği 91.5 mm
Ekran Ağırlığı 5 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.9 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 28 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 45 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W