Philips Evnia 27M2N3500PF/00
70
9.920 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı260 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörYok
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Philips Evnia 27M2N3500PF/00 Avantajları
  • 260 Hz yüksek yenileme hızı ile akıcı oyun ve görüntü deneyimi
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
  • Dahili hoparlör bulunmuyor
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 260 Hz
Dual Mode Yok
Dijital Sinyal Frekansı (V) 48~260 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 0.3 ms
Renk Sayısı 1.07 Milyar
Renk Derinliği 10 (8 bit+FRC) bit
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
Adobe RGB Desteği Var
Adobe RGB Kapsamı 90 %
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 100 %
DCI-P3 Desteği Var
DCI-P3 Kapsamı 95 %
NTSC Desteği Var
NTSC Kapsamı 105 %
Diğer Ekran Özellikleri Fast IPS, ∆E (Delta E) < 2 Renk Hassasiyeti, Philips SmartUniformity, Düşük Input Lag Modu, Philips Shadow Boost, Philips SmartContrast, Philips SmartImage Game, Sert Kaplamalı (Hard-coating-3H), Yansımasız (Anti-glare), 0.3 ms Tepki Süresi (MBR), 1 ms Tepki Süresi (GTG), 260 Hz (Hız Aşırtma)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.3, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.4
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.3
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -5 º
Tilt Aralığı (+) +20 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 462 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
Ekran Genişliği 614 mm
Ekran Yüksekliği 368 mm
Ekran Derinliği 60 mm
Ekran Ağırlığı 3.69 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.25 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
HDR Güç Tüketimi (1000h) 40 kWh
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W