Samsung ViewFinity S6 27" LS27F612EAUXUF (S27F612)
15.199 TL
Ekran Boyutu27.00"
Yenileme Hızı100 Hz
Panel TeknolojisiIPS
Çözünürlük StdWQHD
Panel TipiDüz (Flat)
HDMI2
USB-CYok
DisplayPortVar
HoparlörVar
Fiyat Geçmişi
Bu monitör kimler için uygun?
Samsung ViewFinity S6 27" LS27F612EAUXUF (S27F612) Avantajları
  • OLED ekran teknolojisi olmadığından daha düşük kontrast ve derin olmayan siyahlar
  • 2 adet HDMI girişi ile çoklu cihaz bağlantısı
  • DisplayPort desteği sayesinde yüksek bant genişliği
  • Dahili hoparlör ile harici ses sistemine ihtiyaç duymaz
Dezavantajları
  • USB-C bağlantısı yok
EKRAN
Ekran Boyutu (İnç) 27 İnç
Ekran Boyutu (cm) 68.6 cm
Ekran Teknolojisi IPS
Ekran Çözünürlüğü 2560x1440 piksel
Çözünürlük Standardı WQHD
Yenileme Hızı 100 Hz
Ekran En-Boy Oranı 16:9
Piksel Yoğunluğu 109 PPI
Piksel Aralığı 0.233 mm
Kontrast Oranı (Statik) 1000:1
Parlaklık (Tipik) 300 cd/m²
Tepki Süresi 5 ms
Renk Sayısı 16.7 Milyon
Ekran Panel Tipi Düz (Flat)
İzleme Açısı Yatay (H) 178 º
İzleme Açısı Dikey (V) 178 º
sRGB Desteği Var
sRGB Kapsamı 99 %
NTSC (CIE 1976) Desteği Var
NTSC (CIE 1976) Kapsamı 83 %
Ekran Özellikleri Titreşimi Azaltma (Flicker-free), Mavi Işık Filtresi (Blue Light Filter)
Akıllı Monitör (Smart Monitor) Yok
BAĞLANTILAR
HDMI (Type A) Var
HDMI Versiyonu 2.0
HDMI Özellikleri HDCP 2.2, HDCP
HDMI Giriş Adedi 2
DisplayPort (DP) Var
DisplayPort Versiyonu 1.2
DisplayPort Özellikleri HDCP, HDCP 2.2
DisplayPort Giriş Adedi 1
USB-C (Type-C) Yok
Mini DisplayPort (mDP) Yok
DVI Yok
D-Sub (VGA) Yok
USB-A (Type-A) Hub Yok
Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
Ses Girişi (3.5mm) Yok
Kensington Kilidi Var
STANT
Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
Tilt Aralığı (-) -4 º
Tilt Aralığı (+) +24 º
Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
Swivel Aralığı (-) -45 º
Swivel Aralığı (+) +45 º
Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
Pivot Açısı 90 º
Yükseklik Ayarı Var
Yükseklik Ayarı Ölçüsü 135 mm
Stant Rengi Siyah
TASARIM & BOYUTLAR
Ekran Genişliği (Standlı) 616.2 mm
Ekran Yüksekliği (Standlı) 538.5 mm
Ekran Derinliği (Standlı) 192.9 mm
Ekran Genişliği 616.2 mm
Ekran Yüksekliği 367.7 mm
Ekran Derinliği 45.4 mm
Ekran Ağırlığı 3.6 kg
Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.4 kg
Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Arka Kapak Rengi Siyah
VESA Desteği Var
VESA Standardı 100x100 mm
GÜÇ
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
SDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
Güç Tüketimi (Maks) 35 W
Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W
GENEL ÖZELLİKLER
Hoparlör Var
Yıl 2025
Kullanım Amacı Genel
Seri Samsung ViewFinity, Samsung ViewFinity S6
Samsung ViewFinity S6 27" LS27F612EAUXUF (S27F612) İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler