Acer Aspire 3 A315-510P-38HU
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Aspire 3 A315-510P-38HU Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- LPDDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- Bluetooth 5.2 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 256 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
- Düşük kontrast ve renkler
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Ailesi | Acer Aspire 3 (Yeni) |
| Ürün Serisi | A315-510P |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Panel Tipi | LCD |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
TASARIM
| Genişlik | 362.9 mm |
| Derinlik | 237.5 mm |
| Kalınlık | 18.9 mm |
| Ağırlık | 1.78 kg |
| Renk | Gümüş |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i3-N305 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 3.80 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sanal Çekirdek | 8 Adet |
| İşlemci Önbellek | 6 MB |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 15 W |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Türü | LPDDR5 |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (HDD) | Yok |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
HARİCİ GRAFİK
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Yok |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps), 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Ethernet (LAN/RJ45) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.2 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| Pil Gücü | 40.0 Wh |
| Pil Hücre Sayısı | 3 Hücreli |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer), Azami Çalışma Süresi:13.5 Saat |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |