Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R8EL
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Aspire Go 15 AG15-42P-R8EL Avantajları
- 15.6" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
- Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 6 çekirdek CPU ile ağır iş yüklerinde sınırlı güç
- 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
GENEL BİLGİLER
| Ürün Tipi | Notebook |
| Ürün Amacı | Genel Kullanım |
| Ürün Ailesi | Acer Aspire Go 15 |
| Ürün Serisi | AG15-42P |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Yansımasız Mat Ekran | Var |
TASARIM
| Genişlik | 362.9 mm |
| Derinlik | 237.5 mm |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| Ağırlık | 1.80 kg |
| Renk | Gümüş |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | AMD |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen 5 |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 5 5625U |
| İşlemci Temel Frekans | 2.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.30 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 16 MB |
| Transistör Mesafesi | 7 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 15 W |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 (x2) |
| HDMI | Var |
| HDMI Versiyonu | HDMI 2.1 |
| HDMI Özellikleri | HDCP Desteği |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Wi-Fi Teknolojisi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
PİL & DİĞER
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Pil Gücü | 53.0 Wh |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi:11 Saat |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | AMD Radeon Graphics |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 1800 MHz |