Acer Aspire Lite AL16-52P-364Z
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Aspire Lite AL16-52P-364Z Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 5 çekirdek CPU ile ağır iş yüklerinde sınırlı güç
- 256 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
| Ürün Ailesi | Acer Aspire Lite |
| Ürün Serisi | AL16-52P |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 357.6 mm |
| Derinlik | 247 mm |
| Kalınlık | 18.90 mm |
| Ağırlık | 1.70 kg |
| Renk | Gümüş |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i3 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i3-1305U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.30 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 5 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 1 x Performans Çekirdeği, 4 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 6 Adet |
| İşlemci Önbellek | 10 MB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 3 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 1 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 2 |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| Pil Gücü | 65.0 Wh |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |