Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Aspire Lite AL16-54P-51RZ Avantajları
- 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
- 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- IPS panel ile geniş görüş açıları
- Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
Dezavantajları
- 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
- 60 Hz ekran yenileme hızı günümüz standartlarına göre düşük
| Ürün Ailesi | Acer Aspire Lite |
| Ürün Serisi | AL16-54P |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
EKRAN
| Ekran Boyutu | 16.0 İnç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz |
TASARIM
| Genişlik | 357.8 mm |
| Derinlik | 244.8 mm |
| Kalınlık | 18.90 mm |
| Ağırlık | 1.53 kg |
| Renk | Gümüş |
İŞLEMCİ
| İşlemci Markası | Intel |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Temel Frekans | 3.40 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2023 |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 2 x Performans Çekirdeği, 8 x Verimlilik Çekirdeği |
| Sanal Çekirdek | 12 Adet |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| USB 3.x | Var |
| USB 3.x Adedi | 2 |
| USB 3.x Özellikleri | USB 3.2 Gen 1 |
| USB Type-C | Var |
| USB Type-C Adedi | 2 |
| USB Type-C Özellikleri | USB-C 3.2 Gen 1 |
| HDMI | Var |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Özellikleri | 5.1 |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Klavye Arka Aydınlatması | Yok |
| Diğer Özellikler | 2 Adet Hoparlör |
| Pil Gücü | 65.0 Wh |
DAHİLİ GRAFİK
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Dahili Grafik Azami Frekans | 1.25 GHz |