Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54
59
69.097 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core i5-13420H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 69.097 TL
Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54 Satıcı Fiyatları
Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54 Intel Core I5 13420H 16GB 4tb SSD RTX4050 Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.DAEEY.001A54 - 4 TB - 16 GB En Ucuz Satıcı: Arez Teknoloji
69.098 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
69.853 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54 İntel Core İ5 13420H 16GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz IPS NH.DAEEY.001A54 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
72.300 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54 İntel Core İ5 13420H 16GB 4TB SSD RTX4050 Windows 11 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.DAEEY.001A54 Satıcı: Arez Teknoloji
74.154 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 69.097 TL
Güncel Fiyat 69.097 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Nitro Lite NL16-71G-5566A54 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • Bluetooth 5.0 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıGenel Kullanım
Ürün AilesiAcer Nitro Lite
Ürün SerisiNL16-71G
İşletim SistemiWindows 11 Pro
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Dokunmatik EkranYok
TASARIM
Ağırlık1.95 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core i5
İşlemci ModeliIntel Core i5-13420H
İşlemci Temel Frekans3.40 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2023
İşlemci Çekirdeği8 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları4 x Performans Çekirdeği, 4 x Verimlilik Çekirdeği
Sanal Çekirdek12 Adet
İşlemci Önbellek12 MB
Transistör Mesafesi10 nm
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek TürüDDR5
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü96 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı6 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriUSB-C 3.2 Gen 2
HDMIVar
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.0
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuYok
Parmak İzi OkuyucuYok
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye ÖzellikleriBeyaz Tuş Aydınlatması
Diğer Özellikler2 Adet Hoparlör
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik Modeli13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
Dahili Grafik Azami Frekans1.4 GHz