Acer Nitro V 16 ANV16-41A33
71
114.573 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen 7 8845HS
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Home W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 114.573 TL
Acer Nitro V 16 ANV16-41A33 Satıcı Fiyatları
Acer Nitro V16 ANV16-41A33 Amd Ryzen 7 8845HS 64GB 4tb SSD RTX4060 Windows 10 Home 16u0022 Wuxga 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QRUEY.003A33 Satıcı: Arez Teknoloji
114.573 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 114.573 TL
Güncel Fiyat 114.573 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Nitro V 16 ANV16-41A33 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 500 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • Bluetooth 5.1 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAcer Nitro V 16
Ürün SerisiANV16-41
İşletim SistemiWindows 10 Home
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
Ekran Parlaklığı500 Nit
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%100 sRGB
TASARIM
Genişlik361.2 mm
Derinlik278.4 mm
Kalınlık25.46 mm
Ağırlık2.50 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 7
İşlemci ModeliAMD Ryzen 7 8845HS
İşlemci Temel Frekans3.80 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.10 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
Sanal Çekirdek16 Adet
İşlemci Önbellek16 MB
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)45 W
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek TürüDDR5
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4060 85W
GPU Çekirdek Hızı1470 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü128 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı8 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
HDMIVar
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.1
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Parmak İzi OkuyucuYok
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Diğer Özellikler1 Adet Hoparlör
Pil Gücü59.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Po (Lityum-Polimer), Azami Çalışma Süresi:7 Saat
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 780M
Dahili Grafik Temel Frekans2700 MHz