Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BG
104.565 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BG Satıcı Fiyatları
104.565 TL Ücretsiz Kargo 5 dk önce
114.119 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
115.009 TL Ücretsiz Kargo 5 dk önce
115.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
120.231 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
122.459 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
İlk Fiyat 100.569 TL
Güncel Fiyat 104.565 TL
Fiyat Değişimi %4 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BG Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 1000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAcer Predator Helios Neo 16 AI
Ürün SerisiPHN16-73
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özellikler%100 sRGB, ComfyView (Mat)
TASARIM
Genişlik356.8 mm
Derinlik275.5 mm
Kalınlık26.75 mm
Ağırlık2.70 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 9
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
Sanal Çekirdek24 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
NPU Diğer ÖzelliklerSparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek TürüDDR5
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu1 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü192 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı12 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps), 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C ÖzellikleriUSB-C 3.2 Gen 2
HDMIVar
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuVar
Kart Okuyucu ÖzelliklerimicroSD Kart Okuyucu
Parmak İzi OkuyucuYok
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma
Pil Gücü90.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi:5 Saat
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz