Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BGA7
116.068 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 116.068 TL
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BGA7 Satıcı Fiyatları
116.068 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BGA7 İntel Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Home 16u0022 WQXGA 240Hz IPS NH.QX4EY.003A7 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
116.487 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BGA7 İntel Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Home 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QX4EY.003A7 Satıcı: Arez Teknoloji
123.724 TL Ücretsiz Kargo 31 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16 Aı PHN16-73-91BGA7 Intel Core Ultra 9 275HX 16GB 1tb SSD RTX5070TI Windows 11 Home 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QX4EY.003A7 - 1 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
123.994 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
125.210 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
İlk Fiyat 116.068 TL
Güncel Fiyat 116.068 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-91BGA7 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün SerisiPHN16-73
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik356.8 mm
Derinlik275.5 mm
Kalınlık26.75 mm
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (5GbE)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz