Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-93N4
113.039 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-93N4 Satıcı Fiyatları
113.039 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1tb SSD RTX5070Ti-170W 16u0022 Wqxga 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB Satıcı: Teknorya
113.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16 Nh.qx2ey.002 Core Ultra 9 275Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx5070tı-170W 16u0022 Wqxga 240Hz W11h Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA
113.999 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070TI-170W 16u0022 WQXGA 240Hz W11H Taşınabilir Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
113.999 TL Ücretsiz Kargo 50 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070TI-170W 16u0022 WQXGA 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
116.499 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1tb SSD RTX5070Ti-170W 16u0022 Wqxga 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
119.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 104.999 TL
Güncel Fiyat 113.039 TL
Fiyat Değişimi %7.7 artış
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-93N4 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün SerisiPHN16-73
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik356.8 mm
Derinlik275.5 mm
Kalınlık26.75 mm
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz