Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF
106.399 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)32
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Satıcı Fiyatları
Acer Predator Helios Neo 16 AI NH.QX4EY.003 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-170W 240Hz 16’' WQXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 32 GB - 2 TB En Ucuz Satıcı: Teknorya
107.349 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
112.047 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
Acer Predator Helios Neo Nh.qx4ey.003 16 Aı Phn16-73 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx5070ti Freedos 16'' 240Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA
112.999 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Acer Predator Helios Neo 16 AI NH.QX4EY.003 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-140W 240Hz 16’' WQXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
112.999 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
Acer Predator Helios Neo NH.QX4EY.003 16 AI PHN16-73 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16'' 240Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
115.446 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
İlk Fiyat 100.770 TL
Güncel Fiyat 106.399 TL
Fiyat Değişimi %5.6 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 32 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
  • Bluetooth 5.4 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiLaptop
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAcer Predator Helios Neo 16 AI
Ürün SerisiPHN16-73
İşletim SistemiFreeDOS
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü2560 x 1600 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Panel TipiIPS (LED)
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özellikler%100 sRGB, ComfyView (Mat)
TASARIM
Genişlik356.8 mm
Derinlik275.5 mm
Kalınlık26.75 mm
Ağırlık2.70 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core Ultra 9
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
Sanal Çekirdek24 Adet
İşlemci Önbellek36 MB
Transistör Mesafesi3 nm
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
NPU (Sinirsel İşlem Birimi) AdıIntel AI Boost
NPU TOPS (Int8)13
NPU Diğer ÖzelliklerSparsity Desteği, Windows Studio Effects Desteği
BELLEK
Bellek (RAM)32 GB
Bellek TürüDDR5
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (HDD)Yok
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
Sabit Disk (SSD) TipiNVMe M.2 (PCIe 4.0)
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü192 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı12 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi3
USB 3.x Özellikleri1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps), 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C ÖzellikleriUSB-C 3.2 Gen 2
HDMIVar
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (5GbE)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6E (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kart OkuyucuVar
Kart Okuyucu ÖzelliklerimicroSD Kart Okuyucu
Parmak İzi OkuyucuYok
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye Özellikleri4 Bölgeli RGB Aydınlatma
Pil Gücü90.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi:5 Saat
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz