Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-9693
121.964 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
Ses Çıkış Gücü (RMS)FreeDOS W
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-9693 Satıcı Fiyatları
121.965 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 108.809 TL
Güncel Fiyat 121.964 TL
Fiyat Değişimi %12.1 artış
Bu laptop kimler için uygun?
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-9693 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 24 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • IPS panel ile geniş görüş açıları
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAcer Predator Helios Neo 16 AI
Ürün SerisiPHN16-73
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
Panel TipiIPS (LED)
Dokunmatik EkranYok
Ekran Diğer Özellikler%100 sRGB, ComfyView (Mat)
TASARIM
Genişlik356.8 mm
Derinlik275.5 mm
Kalınlık26.75 mm
Ağırlık2.70 kg
İşlemci ModeliIntel Core Ultra 9 275HX
İşlemci Temel Frekans2.70 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.40 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.10 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans4.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2025
İşlemci Çekirdeği24 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz), 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR7
GPU Bellek Arayüzü192 bit
GPU Çıkış Yılı2025 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı12 GB
Ethernet (LAN/RJ45)Var
Ethernet ÖzellikleriGigabit (10/100/1000 Mbps)
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.4
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
Pil Gücü90.0 Wh
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon), Azami Çalışma Süresi:5 Saat
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Temel Frekans300 MHz
Dahili Grafik Azami Frekans1.9 GHz