Asus ExpertBook P3 PM3406CKAEX07
Bu laptop kimler için uygun?
Asus ExpertBook P3 PM3406CKAEX07 Avantajları
- 24 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
- DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
- 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
TASARIM
| Genişlik | 312.7 mm |
| Derinlik | 227.1 mm |
| Kalınlık | 18.0 mm |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen AI 5 330 |
| İşlemci Temel Frekans | 2.00 GHz |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2.00 GHz |
| Verimlilik Çek.Turbo Frekans | 3.40 GHz |
| Transistör Mesafesi | 4 nm |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 28 W |
| İşlemci Teknolojileri | Multithreading (SMT), Precision Boost Overdrive |
BELLEK
| Bellek (RAM) | 24 GB |
| Sabit Disk (SSD) | Var |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 2 TB |
| Dahili Grafik Temel Frekans | 2800 MHz |