Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P)
49.302 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen 7 7445HS
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
Fiyat Değişimi Analizi
Tarih Fiyat
06-05-2026 49.302 TL
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Satıcı Fiyatları
49.302 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
49.982 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
51.395 TL Ücretsiz Kargo 41 dk önce
Asus tuf Gaming A16 FA607NUG-RL211 6gb RTX4050 140W Amd Ryzen 7 7445HS 16GB Ram 512GB SSD 16 Inç Fhd+ 144Hz W11 Pro Duddi Çanta - 512 GB - 16 GB Satıcı: SANALDESTEK
52.799 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Asus tuf Gaming A16 FA607NUG-RL211 6gb RTX4050 140W Amd Ryzen 7 7445HS 16GB Ram 512GB SSD 16 Inç Fhd+ 144Hz W11 Pro Duddi Çanta - 512 GB - 16 GB Satıcı: webzone
52.899 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
ASUS TUF Gaming A16 Ryzen7 7445HS 16GB 512SSD RTX4050 16u0022 WUXGA W11P Dizüstü Bilg Satıcı: Aison
53.708 TL Ücretsiz Kargo 4 saat önce
İlk Fiyat 49.302 TL
Güncel Fiyat 49.302 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Bu laptop kimler için uygun?
Asus TUF Gaming A16 FA607NUG (16GB/512SSD/W11P) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Dezavantajları
  • 6 çekirdek CPU ile ağır iş yüklerinde sınırlı güç
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
  • Düşük kontrast ve renkler
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAsus TUF Gaming A16
Ürün SerisiFA607 (DDR5 5600)
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Panel TipiIPS Seviyesine Yakın
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Değişken Yenileme Hızı ÖzellikleriNVIDIA G-SYNC
Ekran Diğer Özellikler%75.35 Adobe RGB, MUX Switch, NVIDIA Advanced Optimus
TASARIM
Genişlik354.0 mm
Derinlik251.0 mm
Kalınlık26.7 mm
Ağırlık2.20 kg
RenkKoyu Gri
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıAMD
İşlemci SerisiAMD Ryzen 7
İşlemci ModeliAMD Ryzen 7 7445HS
İşlemci Temel Frekans3.55 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.70 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2023
İşlemci Çekirdeği6 Adet
Sanal Çekirdek12 Adet
İşlemci Önbellek16 MB
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)35 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
Arttırılabilir BellekVar
Azami Bellek Desteği64 GB
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050 140W
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü96 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı6 GB
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi2
USB Type-C ÖzellikleriDisplay Port, G-Sync (x1), USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps), USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kamera ÖzellikleriGürültü Engelleme, 2 Adet Mikrofon, 720p
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Klavye ÖzellikleriTek Bölgeli RGB Aydınlatma
Pil Gücü56.0 Wh
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 740M
Dahili Grafik Temel Frekans2700 MHz