Asus V16 V3607VUA24-RP276A24
58
91.201 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core 5 210H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Home W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Asus V16 V3607VUA24-RP276A24 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
  • 300 nit ekran parlaklığı ile dış mekân görüşü iyi
  • HDMI 2.1 ile çok yüksek çözünürlük destekli bağlantı
  • Bluetooth 5.3 ile hızlı kablosuz bağlantı
GENEL BİLGİLER
Ürün TipiNotebook
Ürün AmacıOyun
Ürün AilesiAsus V16
Ürün SerisiV3607
İşletim SistemiWindows 10 Home
EKRAN
Ekran Boyutu16.0 İnç
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1200 Piksel
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
Ekran Parlaklığı300 Nit
Ekran En Boy Oranı16:10
Yansımasız Mat EkranVar
Ekran Diğer Özellikler%45 NTSC, %89 Ekran Gövde Oranı
TASARIM
Genişlik357.0 mm
Derinlik250.7 mm
Kalınlık22.0 mm
Ağırlık1.95 kg
RenkSiyah
İŞLEMCİ
İşlemci MarkasıIntel
İşlemci SerisiIntel Core 5
İşlemci ModeliIntel Core 5 210H
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans3.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz), 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
Sanal Çekirdek12 Adet
İşlemci Önbellek12 MB
Transistör Mesafesi10 nm
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek TürüDDR5
Toplam Bellek Yuvası2 Adet
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
Depolama Desteği1 x M.2 2280 PCIe 4.0
HARİCİ GRAFİK
Harici Grafik İşlemcisi (GPU)Var
GPU MarkasıNVIDIA
GPU SerisiNVIDIA GeForce RTX
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
GPU Transistör Mesafesi4 nm
GPU Bellek TürüGDDR6
GPU Bellek Arayüzü96 bit
GPU Çıkış Yılı2023 1. Çeyrek
GPU Bellek Miktarı6 GB
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
USB 3.xVar
USB 3.x Adedi2
USB 3.x ÖzellikleriUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
USB Type-CVar
USB Type-C Adedi1
USB Type-C ÖzellikleriDisplay Port, 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
USB Type-C İle Hızlı ŞarjVar
USB Type-C Hızlı Şarj ÖzellikleriPower Delivery
HDMIVar
HDMI VersiyonuHDMI 2.1
HDMI ÖzellikleriFRL Desteği
BluetoothVar
Bluetooth Özellikleri5.3
Wi-Fi TeknolojisiWi-Fi 6 (802.11ax)
PİL & DİĞER
Kamera Özellikleri1080p (Kapatılabilir)
Klavye Arka AydınlatmasıVar
Diğer ÖzelliklerAsus SonicMaster
Pil Gücü63.0 Wh
Pil Hücre Sayısı3 Hücreli
Pil ÖzellikleriLi-Ion (Lityum-İyon)
DAHİLİ GRAFİK
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Azami Frekans1.4 GHz