Asus V16 V3607VUA32-RP276A32
58
91.201 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliIntel Core 5 210H
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
Fiyat Geçmişi
Bu laptop kimler için uygun?
Asus V16 V3607VUA32-RP276A32 Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 8 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün SerisiV3607
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı144 Hz
TASARIM
Genişlik357.0 mm
Derinlik250.7 mm
Kalınlık22.0 mm
İşlemci ModeliIntel Core 5 210H
İşlemci Temel Frekans2.20 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans4.80 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans1.60 GHz
Verimlilik Çek.Turbo Frekans3.60 GHz
İşlemci Çıkış Yılı2024
İşlemci Çekirdeği8 Adet
İşlemci Çekirdek Detayları4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz), 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 4050
GPU Çekirdek Hızı1605 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2370 MHz
Dahili Grafik ModeliIntel Graphics
Dahili Grafik Azami Frekans1.4 GHz