HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta21 (BQ1Y0EAA21)
149.847 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)64
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Pro W
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta21 (BQ1Y0EAA21) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA21 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 10 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA21 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
153.689 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA21 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 10 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA21 Satıcı: Arez Teknoloji
159.153 TL Ücretsiz Kargo 15 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA21 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 64GB 2tb SSD RTX5070TI Windows 10 Pro 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA21 - 2 TB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
159.504 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
161.069 TL Ücretsiz Kargo 57 dk önce
İlk Fiyat 144.776 TL
Güncel Fiyat 149.846 TL
Fiyat Değişimi %3.5 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta21 (BQ1Y0EAA21) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 64 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 12 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiWindows 10 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
BELLEK
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz