HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta39 (BQ1Y0EAA39)
158.526 TL
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Home W
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta39 (BQ1Y0EAA39) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA39 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 4TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA39 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
162.590 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA39 AMD Ryzen AI 9 HX 375 64GB 4TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA39 Satıcı: Arez Teknoloji
168.371 TL Ücretsiz Kargo 6 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA39 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 64GB 4tb SSD RTX5070TI Windows 11 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA39 - 4 TB - 64 GB Satıcı: Arez Teknoloji
168.743 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
170.397 TL Ücretsiz Kargo 37 dk önce
İlk Fiyat 153.610 TL
Güncel Fiyat 158.525 TL
Fiyat Değişimi %3.2 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta39 (BQ1Y0EAA39) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 4000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiWindows 11 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
Bellek (RAM)64 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu4 TB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz