HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta46 (BQ1Y0EAA46)
108.412 TL
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 10 Home W
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta46 (BQ1Y0EAA46) Satıcı Fiyatları
HP Omen Max 16-AK0005NTA46 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 10 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS BQ1Y0EAA46 En Ucuz Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
108.412 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
HP Omen Max 16-AK0005NTA46 AMD Ryzen AI 9 HX 375 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 10 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA46 Satıcı: Arez Teknoloji
115.148 TL Ücretsiz Kargo 29 dk önce
Hp Omen Max 16-AK0005NTA46 Amd Ryzen Aı 9 Hx 375 16GB 512GB SSD RTX5070TI Windows 10 Home 16u0022 Wuxga 165Hz 400NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar BQ1Y0EAA46 - 512 GB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
115.400 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
116.531 TL Ücretsiz Kargo 24 dk önce
İlk Fiyat 99.751 TL
Güncel Fiyat 108.412 TL
Fiyat Değişimi %8.7 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN MAX Gaming 16-ak0005nta46 (BQ1Y0EAA46) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 165 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Dezavantajları
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
Ürün Serisi16-ak000
İşletim SistemiWindows 10 Home
Ekran Çözünürlük BiçimiFHD+
Ekran Yenileme Hızı165 Hz
TASARIM
Genişlik356.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık24.8 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 HX 375
İşlemci Temel Frekans3.3 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.1 GHz
Verimlilik Çek.Düşük Frekans2.00 GHz
İşlemci Önbellek24 MB
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)54.0 W
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
GPU Çekirdek Hızı1447 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2220 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 890M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz