Brother HL-3170CDW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-3170CDW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-3170CDW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 18.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 16 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 333 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 410 mm |
| Derinlik | 465 mm |
| Yükseklik | 240 mm |
| Ağırlık | 18.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |