Brother HL-L6200DW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı50.00 sf/dk
Kağıt Girişi570 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-L6200DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-L6200DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 50 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 570 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 800 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 50 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 570 sayfa |
| İşlemci | 800 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 373 mm |
| Derinlik | 388 mm |
| Yükseklik | 409 mm |
| Ağırlık | 11.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |