Brother HL-L2386DW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı34.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-L2386DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Brother HL-L2386DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Brother HL |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 34 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, NFC, Apple AirPrint, Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 356 mm |
| Derinlik | 388 mm |
| Yükseklik | 183 mm |
| Ağırlık | 7.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |