Xerox Phaser 3330
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı40.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 3330 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox Phaser 3330 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 40 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| İşlemci | 1000 mhz |
| Bellek | 512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | USB Bellek Desteği |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 366 mm |
| Derinlik | 366 mm |
| Yükseklik | 290 mm |
| Ağırlık | 10.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |