Canon I-Sensys LBP162DW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı28.00 sf/dk
Kağıt Girişi251 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Canon I-Sensys LBP162DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Canon I-Sensys LBP162DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 251 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 60 - 163 g/m2 |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.2 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 28 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 3 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Baskı Hizmeti Eklentisi (Android), Canon PRINT Business (Android), Canon PRINT Business (İOS), Google Cloud Print, Kablosuz Doğrudan Bağlantı, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 251 sayfa |
| İşlemci | 400 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 371 mm |
| Derinlik | 404 mm |
| Yükseklik | 225 mm |
| Ağırlık | 7.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |