Epson LX-350
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi1 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Epson LX-350 modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Epson LX-350 Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 1 sayfa kağıt kapasitesi sık kağıt yükleme gerektirebilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 240 x 144 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Çok Katmanlı Kağıt, Etiket, Rulo Kağıt, Sürekli Kağıt, Tekli Kağıt, Zarf |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Şerit |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 1 sayfa |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows |
| Diğer Özellikler | USB 2.0, 9 İğne/80 Sütun, 400 Milyon Vuruş Kafa Ömrü |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 348 mm |
| Derinlik | 275 mm |
| Yükseklik | 154 mm |
| Ağırlık | 4.10 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |