Samsung Xpress M2070F
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Samsung Xpress M2070F modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Samsung Xpress M2070F Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Samsung Xpress |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 40 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 406 mm |
| Derinlik | 359.6 mm |
| Yükseklik | 309 mm |
| Ağırlık | 8.47 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |