HP LaserJet Enterprise M612DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı71.00 sf/dk
Kağıt Girişi550 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
HP LaserJet Enterprise M612DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
HP LaserJet Enterprise M612DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 71 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 550 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 21.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | HP LaserJet Enterprise |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Asetat, Bond, Delikli Kağıt, Düz Kağıt, Ekstra Kalın, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Hafif Kağıt, Kalın Kağıt, Karton, Ön Baskılı, Pürüzlü, Renkli Kağıt, Zarflar |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.1 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 71 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (4.3 İnç) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, HP Smart Uygulaması, Mopria (Android) |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 550 sayfa |
| İşlemci | 1200 mhz |
| Bellek | 512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 431 mm |
| Derinlik | 466 mm |
| Yükseklik | 380 mm |
| Ağırlık | 21.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Mavi |