Lexmark 2480
11.850 TL
Baskı TekniğiNokta Vuruşlu
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat hareketleri dönemsel kampanyalar ve stok durumuna bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-03-2026 | 11.850 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark 2480 modeli özellikle genel kullanım için yazıcı arayanlar için uygundur.
Lexmark 2480 Avantajları
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 860 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Nokta Vuruşlu |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 240 x 144 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 492 mm |
| Derinlik | 290 mm |
| Yükseklik | 195 mm |
| Ağırlık | 860 g |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |