Lexmark MS431DW
30.548 TL
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı40.00 sf/dk
Kağıt Girişi100 sayfa
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat hareketleri dönemsel kampanyalar ve stok durumuna bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-03-2026 | 30.548 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu yazıcı kimler için uygun?
Lexmark MS431DW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Lexmark MS431DW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 40 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Lexmark MS |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt, Etiket, Stok Kartı, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.9 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 40 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Bellek | 256 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 368 mm |
| Derinlik | 363 mm |
| Yükseklik | 220 mm |
| Ağırlık | 10.52 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |