Pantum M6600NW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Pantum M6600NW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar için uygundur.
Pantum M6600NW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Pantum M |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7.8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Legal (216 x 356mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 35 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 417 mm |
| Derinlik | 305 mm |
| Yükseklik | 301 mm |
| Ağırlık | 8.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |