Pantum M7200FDW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı33.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Pantum M7200FDW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Pantum M7200FDW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Pantum M |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Asetat, Düz Kağıt, Etiket, İnce Kağıt, Kalın Kağıt, Kart |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.2 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 33 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Mopria (Android), Pantum Uygulaması |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | 216 x 297 |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 415 mm |
| Derinlik | 365 mm |
| Yükseklik | 350 mm |
| Ağırlık | 11.39 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |