Xerox B1025
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı25.00 sf/dk
Kağıt Girişi350 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox B1025 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox B1025 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 350 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1536 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 25.9 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox B1000 |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A3 (297 x 420mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8.9 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 25 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Mopria, Xerox Print Service Plugin for Android |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 350 sayfa |
| İşlemci | 1000 mhz |
| Bellek | 1536 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, HP-UX, IBM AIX, Citrix |
| Diğer Özellikler | Micro SD Desteği |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 100 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 555 mm |
| Yükseklik | 417 mm |
| Ağırlık | 25.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |