Xerox C235
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox C235 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox C235 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 22 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- 19.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox C200 |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt, Antetli, Düz Kağıt, Etiket, Fotoğraf Kağıdı, Renkli Kağıt, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 14 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 22 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 512 mb |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 411 mm |
| Derinlik | 394 mm |
| Yükseklik | 344 mm |
| Ağırlık | 19.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |