Xerox C500V-DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiOpsiyonel
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı43.00 sf/dk
Kağıt Girişi-
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox C500V-DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar için uygundur.
Xerox C500V-DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 43 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 27.6 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox C500 |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 5.3 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 43 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Opsiyonel |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Bellek | 2048 mb |
| Diğer Özellikler | USB 3.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 427 mm |
| Derinlik | 465 mm |
| Yükseklik | 443 mm |
| Ağırlık | 27.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |