Xerox Phaser 5550
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı50.00 sf/dk
Kağıt Girişi1100 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 5550 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox Phaser 5550 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 50 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 1100 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 44.1 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 50 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 1100 sayfa |
| İşlemci | 500 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | A3 Yazdırma, Paralel Port |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 640 mm |
| Derinlik | 525 mm |
| Yükseklik | 498 mm |
| Ağırlık | 44.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |