Xerox Phaser 6700
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı45.00 sf/dk
Kağıt Girişi700 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 6700 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox Phaser 6700 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 45 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 45 sf/dk renkli baskı hızı
- 700 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1250 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 42.2 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 45 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 45 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 700 sayfa |
| İşlemci | 1250 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 516 mm |
| Yükseklik | 429 mm |
| Ağırlık | 42.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |