Xerox Phaser 7500
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı35.00 sf/dk
Kağıt Girişi600 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 7500 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox Phaser 7500 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 35 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 35 sf/dk renkli baskı hızı
- 600 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1000 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 66 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 7 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 7 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 35 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 35 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 600 sayfa |
| İşlemci | 1000 mhz |
| Bellek | 512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | A3 Yazdırma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 640 mm |
| Derinlik | 665 mm |
| Yükseklik | 399 mm |
| Ağırlık | 66 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |