Xerox VersaLink B400
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı45.00 sf/dk
Kağıt Girişi700 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox VersaLink B400 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox VersaLink B400 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 45 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 700 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1050 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 14 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox VersaLink |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 45 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 700 sayfa |
| İşlemci | 1050 mhz |
| Bellek | 2048 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | USB Bellek Desteği |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 459 mm |
| Derinlik | 426 mm |
| Yükseklik | 339 mm |
| Ağırlık | 14 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |