Xerox VersaLink B600V-DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı55.00 sf/dk
Kağıt Girişi700 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox VersaLink B600V-DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox VersaLink B600V-DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 55 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 700 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 2048 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1050 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 22.3 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox VersaLink |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6.3 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 55 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı Özellikleri | NFC |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 700 sayfa |
| İşlemci | 1050 mhz |
| Bellek | 2048 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, HP-UX |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 427 mm |
| Derinlik | 465 mm |
| Yükseklik | 443 mm |
| Ağırlık | 22.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |