Xerox VersaLink C8000V-DT
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı45.00 sf/dk
Kağıt Girişi1140 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox VersaLink C8000V-DT modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox VersaLink C8000V-DT Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 45 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 45 sf/dk renkli baskı hızı
- 1140 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 4096 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1600 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 80.8 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox VersaLink |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 297 x 432 mm |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 11.0 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 11.0 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 45 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 45 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (5 İnç) |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 1140 sayfa |
| İşlemci | 1600 mhz |
| Bellek | 4096 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, HP-UX, IBM AIX, Citrix, Oracle, Redhat Enterprise, Solaris |
| Diğer Özellikler | NFC |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 620 mm |
| Derinlik | 723 mm |
| Yükseklik | 809.3 mm |
| Ağırlık | 80.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |