Xerox VersaLink C9000V-DT
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı55.00 sf/dk
Kağıt Girişi1140 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox VersaLink C9000V-DT modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox VersaLink C9000V-DT Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 55 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 55 sf/dk renkli baskı hızı
- 1140 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 4096 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 1600 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 80.8 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox VersaLink |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10.0 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10.5 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 55 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 55 sf/dk |
| A3 Baskı Hızı (Siyah) | 27 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 1140 sayfa |
| İşlemci | 1600 mhz |
| Bellek | 4096 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Mac OS, Windows Server, HP-UX, IBM AIX, Citrix, Fedora Core, Linux Enterprise Server, Solaris |
| Diğer Özellikler | NFC, 320 GB HDD |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 620 mm |
| Derinlik | 723 mm |
| Yükseklik | 809.3 mm |
| Ağırlık | 80.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |