Xerox WorkCentre 4260
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı53.00 sf/dk
Kağıt Girişi600 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox WorkCentre 4260 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox WorkCentre 4260 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 53 sf/dk siyah baskı hızı ile hızlı çıktı
- 600 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox WorkCentre |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 53 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 600 sayfa |
| İşlemci | 500 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Linux, Windows Server, HP-UX, IBM AIX |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 100 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 622 mm |
| Derinlik | 483 mm |
| Yükseklik | 648 mm |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |