Xerox WorkCentre 5022
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi350 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox WorkCentre 5022 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, çok sayfalı belge işlemleri yapanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox WorkCentre 5022 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- ADF belge besleme ile çok sayfalı işlemlerde pratik kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 350 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 37 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox WorkCentre |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 350 sayfa |
| İşlemci | 300 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | A3 Yazdırma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Ledger (279 x 432mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
| ADF Kapasitesi | 110 sayfa |
TASARIM
| Genişlik | 495 mm |
| Derinlik | 573 mm |
| Yükseklik | 581 mm |
| Ağırlık | 37 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |