Onvo 43OVF9000F
Bu TV kimler için uygun?
Onvo 43OVF9000F Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
- 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | SN 400 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 41 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1016 mm |
| Kutu Yüksekliği | 638 mm |
| Kutu Derinliği | 120 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 954.9 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 553.3 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 83.7 mm |