Onvo 43OVF9000FQ
Bu TV kimler için uygun?
Onvo 43OVF9000FQ Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot, Quantum Display |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 14 W |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 4 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 42 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1060 mm |
| Kutu Yüksekliği | 625 mm |
| Kutu Derinliği | 126 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 954.5 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 554.8 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 85.2 mm |