Onvo 50VQ80F2FA
47
14.999 TL
Ekran Boyutu50 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)14 W
Çıkış Yılı2025
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRBelirtilmemiş
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 06-05-2026 | 14.999 TL |
Onvo 50VQ80F2FA Satıcı Fiyatları
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV - 50u0022
En Ucuz
Satıcı: Hepsiburada
14.999 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
ONVO 50VQ80F2FA 50inc 127 cm FHD Frameless Android Smart QLED TV,Uydu Alıcılı
15.999 TL
Ücretsiz Kargo
56 dk önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV
Satıcı: AKPADTM
18.005 TL
14 dk önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV
Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA
18.025 TL
14 dk önce
Onvo 50Vq80f2fa 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Whaleos Qled Tv
Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA
18.078 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV - 50u0022
Satıcı: CRN TEKNOLOJİ
18.144 TL
Ücretsiz Kargo
27 dk önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV
Satıcı: AKPA DTM
18.215 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV
Satıcı: YÖRÜK TOPTAN
18.442 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Onvo 50Vq80f2fa Full Hd 50u0022 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart Qled Tv
Satıcı: NOVAELECTRONICS
18.457 TL
Ücretsiz Kargo
59 dk önce
Onvo 50VQ80F2FA 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı Full HD whaleOS QLED TV
Satıcı: Electrovitrin
18.567 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İlk Fiyat
14.999 TL
Güncel Fiyat
14.999 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu TV kimler için uygun?
Bu model özellikle uygulamaları doğrudan TV’de kullanmak isteyenler için uygun bir TV’dir. Teknik özellikleri sayesinde farklı kullanım senaryolarında dengeli bir deneyim sunar.
Onvo 50VQ80F2FA Avantajları
- Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
- Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
- DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
- HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
- eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
| Ekran | LED |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 50 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 126 cm |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | QLED with Quantum Dot, Quantum Display |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 14 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Subwoofer | Yok |
ALICILAR
| Analog Alıcı | Var |
| Karasal Alıcı (DVB-T) | Var |
| Kablo TV (DVB-C) | Var |
| HD Uydu Alıcı (DVB-S2) | Var |
| HD Karasal Alıcı (DVB-T2) | Var |
BAĞLANTILAR
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Common Interface (CI+) | Var |
| Analog/Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix, Prime Video, YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses ile TV Kontrolü | Var |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşletim Sistemi | whaleOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | whaleOS 10 |
| RAM | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth, Ekran Yansıtma, USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma, USB Klavye ve Fare Desteği |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 54 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 74 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
GENEL ÖZELLİKLER
| Çıkış Yılı | 2025 |
DÖKÜMAN/YAZILIM
| Kullanım Kılavuzu (TR) | Onvo 50VQ80F2FA Full HD (FHD) TV Kullanım Kılavuzu (TR) |